Каблучка RGA380-4 Style Avenue
Додати в обране
Артикул: RGA380-4
17 280 грн.
Опис і характеристики
  • Срібло 925°
  • 0 г
  • Кільце
Повний опис та характеристики
  • Магнолія - одна з найдавніших рослин на Землі, надихнула ювелірів Style Avenue на створення колекції "Magnolia". У часи правління Китайського імператора пелюстки білої магнолії подавали на імператорський стіл як делікатес, тому магнолії вирощувалися тільки імператором та членами імператорської сім'ї. Кожен елемент колекції втілює елегантність та розкіш, нагадуючи про велич імператорської династії та її зв'язок з цїєю унікальною квіткою. Прикраси з колекції "Magnolia" виготовлені зі срібла 925 проби, а самі квіти - з ювелірного алюмінію - трендового для сучасного ювелірного мистецтва матеріалу. "Magnolia" - це не лише колекція ювелірних виробів, а й поклоніння історичному спадку. Ці прикраси є справжнім втіленням величі та вишуканості.

  • Style Avenue Fashion & Jewellery  — Образ, виртуозно переданный в деталях; Эмоции, запечатленные в драгоценном металле; Чувства, отраженные в блеске благородных камней – вот бесценный материал, с которым работают мастера-ювелиры Style Avenue.

    Коллекции ювелирного дома – это эксклюзивные разработки собственного дизайн-бюро, расположенного в центре Праги. Именно здесь рождаются коллекции: от возникновения идеи и первых набросков до создания эскизов для производства.

    Все украшения Style Avenue соединяют в себе самые интересные тенденции ювелирной моды, новейшие технологии и классическую безупречность исполнения. Каждое изделие – настоящий шедевр ювелирного искусства, в котором яркий изысканный дизайн воплощен в материалах высочайшего класса с тончайшей проработкой деталей.

    
Основные характеристики
Країна Чехія
Вага 0 г
Артикул RGA380-4
Колекція Magnolia
Тип виробу Кільце
Матеріал
Проба Срібло 925°
Вставка 1
Тип Алюминий
Вставка 2
Тип Фианит
ДОДАТКОВА IНФОРМАЦIЯ
Покрытие Позолота
Опис вставок алюминий параиба, фианиты
Доставка
Ми доставляємо ваше замовлення по території України до будь-якого відділення Нової Пошти, а також до наших фірмових бутіків.
Оплата
Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом: карткою Visa/Mastercard, ApplePay, GooglePay, післяплатою і т.д.
Гарантія
Ми надаємо гарантію на наші прикраси протягом 6 місяців з моменту покупки, за умови дотримання всіх рекомендацій щодо догляду за виробами.
У 15 країнах
ЧЕХІЇ · СЛОВАКІЇ · ІТАЛІЇ · ІСПАНІЇ · УКРАЇНІ · БІЛОРУСІ · ·
КИТАЇ·ЯПОНІЇ · АРМЕНІЇ · ГРУЗІЇ · АЗЕРБАЙДЖАНІ · КАЗАХСТАНІ · МОНГОЛІЇ · ПОЛЬЩЇ
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×