Код краси у чотирьох словах:
Style Avenue Fashion & Jewellery

Style – це особливий образ жінки, продуманий у деталях, її унікальне «я», мистецтво залишатися собою у сьогоднішньому мінливому світі. Це мода та сучасність, уміння змінюватися разом з часом, йти вперед та постійно вдосконалюватися.

Avenue – це відображення жінки в ошатних вітринах модної вулиці великого міста: завжди різне і завжди неповторне. Це можливість вибрати образ за смаком, стати тією, якою мрієш – нехай лише на сьогодні. Адже завтра буде новий день і нові бажання!

Fashion & Jewelry – це чудові ювелірні прикраси, що поєднують у собі найцікавіші модні тенденції, новітні технології та класичну бездоганність. Кожен виріб – справжній шедевр ювелірного мистецтва, у якому яскравий вишуканий дизайн втілено у матеріалах найвищого класу.

А разом – це ювелірний дім
STYLE AVENUE, який
знає таємний код Краси
та Жіночності.

Місія
Відкривати жінці шлях до особистого успіху,
даруючи чудове почуття впевненості в собі, гарний настрій та енергію позитиву від свого нового образу та чудових прикрас.
Принципи

Різноманітність
Багатий асортимент колекцій STYLE AVENUE надає можливість підібрати ювелірну прикрасу відповідно до бажання, настрою та ситуації. Завжди нове, завжди досконале!

Унікальність
Завдяки унікальному дизайну та ідеальному виконанню ювелірні вироби STYLE AVENUE відомі, неповторні та завжди бажані.

Якість
Всі прикраси STYLE AVENUE відповідають найвищим вимогам стандартів категорії «high jewellery», для яких характерні не тільки ексклюзивний дизайн, використання дорогоцінного каміння та високоякісних матеріалів, але й найтонше опрацювання деталей.

Дизайн-бюро

Власне дизайн-бюро – це гарантія оригінальності прикрас STYLE AVENUE, адже всі колекції придумані, намальовані, виготовлені та продаються виключно під брендом STYLE AVENUE. З дня заснування бренду STYLE AVENUE головний офіс та дизайн-бюро знаходяться у центрі Праги. Саме тут народжуються колекції: від виникнення ідеї та перших нарисів до створення ескізів для виробництва.

Дизайнери черпають своє натхнення з різних джерел: з історії та легенд, з яскравих вражень від подорожей, із фарб та форм живої природи. Саме тому кожна колекція STYLE AVENUE – це особливий стиль, настрій та образ.

За час існування бренду зібрано унікальний колектив талановитих спеціалістів – обдарованих художників із різних країн, об'єднаних ідеями STYLE AVENUE. Іноді кілька майстрів працюють над однією колекцією, удосконалюючи, оновлюючи та розвиваючи її.
Результатом цього активного творчого процесу стають ювелірні вироби найвищого художнього рівня.

Виробництво

У Style Avenue виробничий процес повністю підпорядкований творчій ідеї,
тільки такий підхід дозволяє створювати унікальні коштовності. Залежно від задуму дизайнера STYLE AVENUE вибирає найкращу вузькоспеціалізовану фабрику, чиє технічне оснащення та виробничі навички майстрів дозволяють ідеально втілити ескіз у прикрасу. Якщо цього вимагає художня концепція колекції, то поряд із класичними технологіями при виробництві застосовуються передові досягнення ювелірного виробництва. Це виготовлення дуплетів та триплексів, лазерне різання перламутру та ручне різання корала та бірюзи, різні ювелірні емалі, суцільні та фрагментарні золочення та родування різних кольорів. За ескізами дизайнерів STYLE AVENUE ювеліри виконують фантазійні огранювання каміння широкого спектру.

Матеріали

Якість ювелірних виробів STYLE AVENUE
повністю відповідає стандартам виробництва найдорожчих золотих та платинових коштовностей. Однак замість золота та платини як основний матеріал використовується срібло. Це дозволяє зберігати привабливу ціну. Вставки різняться у кожній колекції і навіть у кожному виробі. Для них використовуються дорогоцінні камені, природні мінерали, різноманітні натуральні та штучні елементи, екзотична шкіра, багато видів емалі. Матеріали для вставок підбираються в усьому світі задля збереження ідеального співвідношення «ціна-якість».

Завдяки ретельному вибору матеріалів та точному дотриманню виробничих стандартів STYLE AVENUE,Ви завжди купуєте ювелірні вироби найвищого класу.
Далі
географія
На сьогоднішній день понад 50 бутиків та понад 500 фірмових салонів успішно працюють у 16 країнах.
Чехії Словаччини Італії Іспанії Україні Білорусі Китаї
Японії Вірменії Грузії Азербайджані Казахстані Монголії Польщі