ПАМ'ЯТКА ПОКУПЦЮ

Прикраса, незалежно від матеріалів, вимагає дбайливого і уважного ставлення, адже вона було створена і обрана вами - для радості, задоволення і краси!

Для довгого і щасливого життя прикрас потрібно дотримуватися простих правил: виключити механічні пошкодження, удари і деформації, взаємодію з миючими засобами, медикаментами, парфумерією та декоративною косметикою, засобами по догляду за шкірою і укладанням волосся. Захищайте їх від перепадів температур, від вологи, солі і піску. Родій і золото, що покривають ювелірні прикраси, якісні і зносостійкі, але при тривалому впливі несприятливих факторів можуть затиратися. Кільця з об'ємним декором рекомендується знімати і надягати, притримуючи їх за основу-обідок (шинку), а не за зовнішні декоративні елементи.

Прикраси STYLE AVENUE не потребують особливого догляду і чищення, просто бережіть їх, в разі забруднення - протирайте сухою чистою ганчіркою, а також дотримуйтесь правил зберігання.

Зберігайте прикраси в індивідуальних коробочках, мішечках або закріпленими в ювелірних скриньках - будь-яким зручним для вас варіантом, що захищає ваші прикраси від прямого світла, перегріву, сплутування і відколів, тертя і притискання, дряпання і биття один об одного.
Ми знаємо, що прикраси STYLE AVENUE створені не просто гарними, а й надійними і стійкими. І вони готові служити вам роками і десятиліттями, а натомість чекають від вас лише трохи уваги і акуратності, а саме дотримання наших рекомендацій.

ГАРАНТІЯ

Продавець встановлює гарантійний термін на всі товари - 6 (шість) календарних місяців з дня, наступного за днем продажу

Протягом зазначеного гарантійного строку, у разі виявлення недоліків виробничого характеру в товарі, якщо вони не були вказані продавцем, такий товар визнається товаром неналежної якості, а продавець зобов'язаний задовольнити законні вимоги споживача (Закон України «Про захист прав споживачів» ВВР, 1991 р., No 30, ст. 379)

НЕГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ

Якщо є необхідність змінити розмір кільця, переробити виріб, провести ремонт після закінчення гарантійного терміну або в разі порушення правил з ПАМ'ЯТКИ ПОКУПЦЕВІ є можливість повернути улюбленому виробу привабливий вигляд. Послуга надається на платній основі і тільки якщо є технологічні можливості.

Звернутися за консультацією дуже просто:

  • зв'язатися з продавцем в розділі КОНТАКТИ будь-яким зазначеним способом
  • детально описати суть побажань
  • прикріпити фото/відео, на якому проглядається все з контексту звернення
  • незалежно від каналу зв'язку - вказати своє місто, ПІБ та контактний номер телефону

Продавець може вимагати додаткові фото-відео матеріали для уточнення деталей запиту. Термін розгляду заявки на повернення/обмін, спрямованої в соціальну мережу чи месенджери – 7 робочих днів. У цей термін у відповідь буде дано резюме про можливість та умови/терміни ремонту, а також усі інструкції щодо дій обох сторін.