Браслет BGA359 Style Avenue
Додати в обране
Артикул: BGA359
26 880 грн.
Придбати в один клік
Опис і характеристики
  • Срібло 925°
  • 26.01 г
  • Браслет
Повний опис та характеристики
  • Колекція HYDRANGEA втілює ювелірний тренд, інноваційну технологію комбінування дорогоцінних і недорогоцінних металів. Використовуючи чистий алюміній у поєднанні зі сріблом та натуральними каменями, наші майстри передають легкість, кольори та структуру витонченої гортензії в ювелірних виробах. Колекція HYDRANGEA є новим шансом для забутого алюмінію, що має унікальні властивості, такі як легкість, міцність та стійкість до навколишнього середовища. Кожен виріб з колекції HYDRANGEA є унікальним твором ювелірного мистецтва, який дозволяє кожній жінці відчути себе особливою та прекрасною, так само, як ці чудові квіти.

  • Style Avenue Fashion & Jewellery  — Образ, виртуозно переданный в деталях; Эмоции, запечатленные в драгоценном металле; Чувства, отраженные в блеске благородных камней – вот бесценный материал, с которым работают мастера-ювелиры Style Avenue.

    Коллекции ювелирного дома – это эксклюзивные разработки собственного дизайн-бюро, расположенного в центре Праги. Именно здесь рождаются коллекции: от возникновения идеи и первых набросков до создания эскизов для производства.

    Все украшения Style Avenue соединяют в себе самые интересные тенденции ювелирной моды, новейшие технологии и классическую безупречность исполнения. Каждое изделие – настоящий шедевр ювелирного искусства, в котором яркий изысканный дизайн воплощен в материалах высочайшего класса с тончайшей проработкой деталей.

    
Основные характеристики
Вага 26.01 г
Країна Чехія
Артикул BGA359
Колекція Hydrangea
Тип виробу Браслет
Матеріал
Проба Срібло 925°
Вставка 1
Тип Алюминий
Вставка 2
Тип Жемчуг
Вставка 3
Тип Топаз
Вставка 4
Тип Эмаль
ДОДАТКОВА IНФОРМАЦIЯ
Покрытие Родирование
Опис вставок алюминий, культ.жемчуг, бел.топаз, эмаль
Доставка
Ми доставляємо ваше замовлення по території України до будь-якого відділення Нової Пошти, а також до наших фірмових бутіків.
Оплата
Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом: карткою Visa/Mastercard, ApplePay, GooglePay, післяплатою і т.д.
Гарантія
Ми надаємо гарантію на наші прикраси протягом 6 місяців з моменту покупки, за умови дотримання всіх рекомендацій щодо догляду за виробами.
У 15 країнах
ЧЕХІЇ · СЛОВАКІЇ · ІТАЛІЇ · ІСПАНІЇ · УКРАЇНІ · БІЛОРУСІ · ·
КИТАЇ·ЯПОНІЇ · АРМЕНІЇ · ГРУЗІЇ · АЗЕРБАЙДЖАНІ · КАЗАХСТАНІ · МОНГОЛІЇ · ПОЛЬЩЇ
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×