Сережки EEA339-1 Style Avenue
Додати в обране
Артикул: EEA339-1
22 700 грн.
Придбати в один клік
Опис і характеристики
  • Срібло 925°
  • 6.47 г
  • Сережки
Повний опис та характеристики
  • BYZANTIUM - колекція ювелірних виробів, надихнена мистецтвом Візантійської імперії. Вироби з цієї колекції виконані у вінтажному стилі з високоякісного срібла 925 проби і прикрашені натуральними каменями, такими як: ізумруди, сапфіри, діаманти, топази, танзаніти та інші. Використовуючи інноваційні технології, наші майстри-ювеліри створюють кожен виріб з деталізацією і точністю, поєднуючи багатство східних традицій і сучасні матеріали. Результат - унікальні прикраси, що втілюють елегантність і красу давньої епохи.

  • Style Avenue Fashion & Jewellery  — Образ, виртуозно переданный в деталях; Эмоции, запечатленные в драгоценном металле; Чувства, отраженные в блеске благородных камней – вот бесценный материал, с которым работают мастера-ювелиры Style Avenue.

    Коллекции ювелирного дома – это эксклюзивные разработки собственного дизайн-бюро, расположенного в центре Праги. Именно здесь рождаются коллекции: от возникновения идеи и первых набросков до создания эскизов для производства.

    Все украшения Style Avenue соединяют в себе самые интересные тенденции ювелирной моды, новейшие технологии и классическую безупречность исполнения. Каждое изделие – настоящий шедевр ювелирного искусства, в котором яркий изысканный дизайн воплощен в материалах высочайшего класса с тончайшей проработкой деталей.

    
Основные характеристики
Вага 6.47 г
Артикул EEA339-1
Колекція Byzantium
Тип виробу Сережки
Матеріал
Проба Срібло 925°
Вставка 1
Тип Сапфир
Вставка 2
Тип Топаз
ДОДАТКОВА IНФОРМАЦIЯ
Покрытие Позолота, родирование
Опис вставок 26 Гол. сапфиры - 0,51-2/2, 172 бел. топаз - 0,86
Доставка
Ми доставляємо ваше замовлення по території України до будь-якого відділення Нової Пошти, а також до наших фірмових бутіків.
Оплата
Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом: карткою Visa/Mastercard, ApplePay, GooglePay, післяплатою і т.д.
Гарантія
Ми надаємо гарантію на наші прикраси протягом 6 місяців з моменту покупки, за умови дотримання всіх рекомендацій щодо догляду за виробами.
У 15 країнах
ЧЕХІЇ · СЛОВАКІЇ · ІТАЛІЇ · ІСПАНІЇ · УКРАЇНІ · БІЛОРУСІ · ·
КИТАЇ·ЯПОНІЇ · АРМЕНІЇ · ГРУЗІЇ · АЗЕРБАЙДЖАНІ · КАЗАХСТАНІ · МОНГОЛІЇ · ПОЛЬЩЇ
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×