Брошь-кулон BRGA304-3 Style Avenue
Додати в обране
Артикул: BRGA304-3
15 890 грн.
Придбати в один клік
Опис і характеристики
  • Срібло 925°
  • 17.69 г
  • Брошь-кулон
Повний опис та характеристики
  • Ідеєю для всієї колекції BUTTERFLY став чарівний образ метелика. Назва колекції та мотиви прекрасного метелика у прикрасах тут не випадкові й дуже символічні. Неначе ожилі квіти, коштовні метелики у прикрасах колекції BUTTERFLY відправляються у велику, красиву й обов'язково щасливу подорож! Відмінною рисою цієї колекції є використання натурального перламутру та барочних перлин. Це поєднання робить прикраси колекції BUTTERFLY об'ємними, фактурними й в той же час неймовірно повітряними й легкими, мов світяться. Кожна пластина перламутру та всі барочні перлини при зовнішній схожості насправді завжди дуже оригінальні - всі вони народжуються в природі неповторними! Це означає, що кожна прикраса в колекції BUTTERFLY - цілковито унікальна й неповторна!

  • Style Avenue Fashion & Jewellery  — Образ, виртуозно переданный в деталях; Эмоции, запечатленные в драгоценном металле; Чувства, отраженные в блеске благородных камней – вот бесценный материал, с которым работают мастера-ювелиры Style Avenue.

    Коллекции ювелирного дома – это эксклюзивные разработки собственного дизайн-бюро, расположенного в центре Праги. Именно здесь рождаются коллекции: от возникновения идеи и первых набросков до создания эскизов для производства.

    Все украшения Style Avenue соединяют в себе самые интересные тенденции ювелирной моды, новейшие технологии и классическую безупречность исполнения. Каждое изделие – настоящий шедевр ювелирного искусства, в котором яркий изысканный дизайн воплощен в материалах высочайшего класса с тончайшей проработкой деталей.

    
Основные характеристики
Вага 17.69 г
Артикул BRGA304-3
Колекція Butterfly
Тип виробу Брошь-кулон
Матеріал
Проба Срібло 925°
Вставка 1
Тип Перламутр
Вставка 2
Тип Фианит
ДОДАТКОВА IНФОРМАЦIЯ
Покрытие Розовая позолота
Опис вставок Бел. перламутр, фианиты
Доставка
Ми доставляємо ваше замовлення по території України до будь-якого відділення Нової Пошти, а також до наших фірмових бутіків.
Оплата
Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом: карткою Visa/Mastercard, ApplePay, GooglePay, післяплатою і т.д.
Гарантія
Ми надаємо гарантію на наші прикраси протягом 6 місяців з моменту покупки, за умови дотримання всіх рекомендацій щодо догляду за виробами.
У 15 країнах
ЧЕХІЇ · СЛОВАКІЇ · ІТАЛІЇ · ІСПАНІЇ · УКРАЇНІ · БІЛОРУСІ · ·
КИТАЇ·ЯПОНІЇ · АРМЕНІЇ · ГРУЗІЇ · АЗЕРБАЙДЖАНІ · КАЗАХСТАНІ · МОНГОЛІЇ · ПОЛЬЩЇ
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×