Сережки ESA022-1G Style Avenue
Додати в обране
Артикул: ESA022-1G
5 770 грн.
Придбати в один клік
Опис і характеристики
  • Ювелірний сплав
  • 10.35 г
  • Сережки
Повний опис та характеристики
  • Прикраси COLOUR DREAMS - це втілення мрії кожної жінки про красу, неповторність і, звичайно, щастя. Кожна лінія прикрас колекції COLOUR DREAMS - це справжнє творіння ювелірного мистецтва. Вона народжується з мрії, чудового сну. Фантазія художників ювелірного дому STYLE AVENUE перетворює мимовільні враження в яскраві образи. Створюючи свій неповторний образ з того, що ти любиш і про що мрієш, ти будуєш життєву філософію радості, краси і гармонії зі світом. І робиш своє життя яскравим і незвичайним. У центрі композиції ще однієї лінії з колекції COLOUR DREAMS - мак, символ вічної любові і безмежної свободи. Бірюзовий, зелений і білий створюють радісний настрій і яскраве тло для головного кольору - червоного. А чорні та золоті лінії, наче передають коливання трави і тремтіння ніжних напівпрозорих пелюсток, що горять на сонці. А ще мак - чарівна квітка могутнього юного бога Гіпноса, яка навіває кольорові сни.

  • Style Avenue Fashion & Jewellery  — Образ, виртуозно переданный в деталях; Эмоции, запечатленные в драгоценном металле; Чувства, отраженные в блеске благородных камней – вот бесценный материал, с которым работают мастера-ювелиры Style Avenue.

    Коллекции ювелирного дома – это эксклюзивные разработки собственного дизайн-бюро, расположенного в центре Праги. Именно здесь рождаются коллекции: от возникновения идеи и первых набросков до создания эскизов для производства.

    Все украшения Style Avenue соединяют в себе самые интересные тенденции ювелирной моды, новейшие технологии и классическую безупречность исполнения. Каждое изделие – настоящий шедевр ювелирного искусства, в котором яркий изысканный дизайн воплощен в материалах высочайшего класса с тончайшей проработкой деталей.

    
Основные характеристики
Вага 10.35 г
Артикул ESA022-1G
Колекція Art Nouveau
Тип виробу Сережки
Матеріал
Проба Ювелірний сплав
Вставка 1
Тип Эмаль
ДОДАТКОВА IНФОРМАЦIЯ
Покрытие Позолота
Опис вставок Эмаль
Доставка
Ми доставляємо ваше замовлення по території України до будь-якого відділення Нової Пошти, а також до наших фірмових бутіків.
Оплата
Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом: карткою Visa/Mastercard, ApplePay, GooglePay, післяплатою і т.д.
Гарантія
Ми надаємо гарантію на наші прикраси протягом 6 місяців з моменту покупки, за умови дотримання всіх рекомендацій щодо догляду за виробами.
У 15 країнах
ЧЕХІЇ · СЛОВАКІЇ · ІТАЛІЇ · ІСПАНІЇ · УКРАЇНІ · БІЛОРУСІ · ·
КИТАЇ·ЯПОНІЇ · АРМЕНІЇ · ГРУЗІЇ · АЗЕРБАЙДЖАНІ · КАЗАХСТАНІ · МОНГОЛІЇ · ПОЛЬЩЇ
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×