Сережки EDS331-1 Style Avenue
Додати в обране
Артикул: EDS331-1
5 680 грн.
Придбати в один клік
Опис і характеристики
  • Срібло 925°
  • 8.59 г
  • Сережки
Повний опис та характеристики
  • Назву цієї колекції надало старовинне жіноче ім'я ELIZABETH - традиційне королівське ім'я. У його звучанні є горда величність і жіноча витонченість, поєднання історії та сучасності. Таке прекрасне вінценосне ім'я для колекції обране не випадково, оскільки броші ELIZABETH ідеально відповідають йому. Вони гармонійно поєднуються з часом і модою, вони величні та самодостатні, але при цьому легкі та ніжні. Цінність броші з колекції ELIZABETH полягає в тому, що вона є основою для створення образу, вона сама визначає його і формує. Особливістю брошей колекції ELIZABETH є їх унікальність - кожна брошка буде випущена тільки у кількості 100 штук. Кожній броші присвоюється свій порядковий номер, завжди підтверджений індивідуальним паспортом. Купуючи таку брош, її власниця стає володаркою не просто ексклюзивної прикраси, але дуже рідкісної і навіть унікальної у своєму роді.

  • Style Avenue Fashion & Jewellery  — Образ, виртуозно переданный в деталях; Эмоции, запечатленные в драгоценном металле; Чувства, отраженные в блеске благородных камней – вот бесценный материал, с которым работают мастера-ювелиры Style Avenue.

    Коллекции ювелирного дома – это эксклюзивные разработки собственного дизайн-бюро, расположенного в центре Праги. Именно здесь рождаются коллекции: от возникновения идеи и первых набросков до создания эскизов для производства.

    Все украшения Style Avenue соединяют в себе самые интересные тенденции ювелирной моды, новейшие технологии и классическую безупречность исполнения. Каждое изделие – настоящий шедевр ювелирного искусства, в котором яркий изысканный дизайн воплощен в материалах высочайшего класса с тончайшей проработкой деталей.

    
Основные характеристики
Вага 8.59 г
Артикул EDS331-1
Колекція Elisabeth
Тип виробу Сережки
Матеріал
Проба Срібло 925°
Вставка 1
Тип Топаз
Вставка 2
Тип Жемчуг
ДОДАТКОВА IНФОРМАЦIЯ
Покрытие Позолота, родирование
Опис вставок 70 бел.топаз - 1,09, культ.жемчуг
Доставка
Ми доставляємо ваше замовлення по території України до будь-якого відділення Нової Пошти, а також до наших фірмових бутіків.
Оплата
Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом: карткою Visa/Mastercard, ApplePay, GooglePay, післяплатою і т.д.
Гарантія
Ми надаємо гарантію на наші прикраси протягом 6 місяців з моменту покупки, за умови дотримання всіх рекомендацій щодо догляду за виробами.
У 15 країнах
ЧЕХІЇ · СЛОВАКІЇ · ІТАЛІЇ · ІСПАНІЇ · УКРАЇНІ · БІЛОРУСІ · ·
КИТАЇ·ЯПОНІЇ · АРМЕНІЇ · ГРУЗІЇ · АЗЕРБАЙДЖАНІ · КАЗАХСТАНІ · МОНГОЛІЇ · ПОЛЬЩЇ
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×