Кольє NGA291 Style Avenue
Додати в обране
Артикул: NGA291
62 440 грн.
 Немає в наявності
Опис і характеристики
  • Срібло 925°
  • 0 г
  • Кольє
Повний опис та характеристики
  • Колекція JEWELLERY GARDEN є втіленням живого саду, де квіти, листя і бутони поєднуються з метеликами та божими коровками. У прикрасах цієї колекції втілено ідеальне поєднання коштовностей і квітів. Квіткова тема завжди актуальна, і в прикрасах цієї колекції вона привабливо представлена різними видами квітів: півонії, троянди, жоржина, незабудки і конвалії. Кожна прикраса має квітку у центрі, яка виконана з великою увагою до деталей, роблячи її ніби-то живою. Матеріали, що використовуються в колекції, включають срібло 925 проби, синтетичний корал, бірюзу, гарячу емаль, перлини та фіаніти, а також різні види покриттів, такі як позолота і родіювання. Ця колекція є ідеальним вибором для жінок, які цінують красу коштовностей і люблять квіти.

  • Style Avenue Fashion & Jewellery  — Образ, виртуозно переданный в деталях; Эмоции, запечатленные в драгоценном металле; Чувства, отраженные в блеске благородных камней – вот бесценный материал, с которым работают мастера-ювелиры Style Avenue.

    Коллекции ювелирного дома – это эксклюзивные разработки собственного дизайн-бюро, расположенного в центре Праги. Именно здесь рождаются коллекции: от возникновения идеи и первых набросков до создания эскизов для производства.

    Все украшения Style Avenue соединяют в себе самые интересные тенденции ювелирной моды, новейшие технологии и классическую безупречность исполнения. Каждое изделие – настоящий шедевр ювелирного искусства, в котором яркий изысканный дизайн воплощен в материалах высочайшего класса с тончайшей проработкой деталей.

    
Основные характеристики
Вага 0 г
Артикул NGA291
Колекція Bridal
Тип виробу Кольє
Матеріал
Проба Срібло 925°
Вставка 1
Тип Синтетический коралл
Вставка 2
Тип Эмаль
Вставка 3
Тип Фианит
ДОДАТКОВА IНФОРМАЦIЯ
Покрытие Позолота
Опис вставок Синт.коралл, эмаль, фианиты
Доставка
Ми доставляємо ваше замовлення по території України до будь-якого відділення Нової Пошти, а також до наших фірмових бутіків.
Оплата
Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом: карткою Visa/Mastercard, ApplePay, GooglePay, післяплатою і т.д.
Гарантія
Ми надаємо гарантію на наші прикраси протягом 6 місяців з моменту покупки, за умови дотримання всіх рекомендацій щодо догляду за виробами.
У 15 країнах
ЧЕХІЇ · СЛОВАКІЇ · ІТАЛІЇ · ІСПАНІЇ · УКРАЇНІ · БІЛОРУСІ · ·
КИТАЇ·ЯПОНІЇ · АРМЕНІЇ · ГРУЗІЇ · АЗЕРБАЙДЖАНІ · КАЗАХСТАНІ · МОНГОЛІЇ · ПОЛЬЩЇ
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×