Кільце REA030CQ Style Avenue
Додати в обране
Артикул: REA030CQ
9 600 грн.
Опис і характеристики
  • Срібло 925°
  • 8.84 г
  • Кільце
Повний опис та характеристики
  • Колекція HYPNOSIS - це сучасна східна фантазія, що відображає загадковість і чарівність Сходу. Прикраси в цій колекції виглядають як ексклюзивні шедеври мистецтва з давнини, наче це старовинні та унікальні предмети з історією. Однак, насправді, ці прикраси поєднують давні мотиви з сучасними стандартами якості. Кожна складова, навіть найдрібніша, виконана з особливою увагою до деталей на високотехнологічному виробництві. Колекція HYPNOSIS виконана в актуальному стилі "східний вінтаж", який поєднує етнічні мотиви та старовинний вигляд прикрас. Усі прикраси виготовлені зі срібла 925 проби, покритого жовтою позолотою, білим і чорним родіюванням та прикрашені лише натуральними природними каменями. Все це робить колекцію HYPNOSIS унікальною та привабливою для шанувальників східної естетики та мистецтва.

  • Style Avenue Fashion & Jewellery  — Образ, виртуозно переданный в деталях; Эмоции, запечатленные в драгоценном металле; Чувства, отраженные в блеске благородных камней – вот бесценный материал, с которым работают мастера-ювелиры Style Avenue.

    Коллекции ювелирного дома – это эксклюзивные разработки собственного дизайн-бюро, расположенного в центре Праги. Именно здесь рождаются коллекции: от возникновения идеи и первых набросков до создания эскизов для производства.

    Все украшения Style Avenue соединяют в себе самые интересные тенденции ювелирной моды, новейшие технологии и классическую безупречность исполнения. Каждое изделие – настоящий шедевр ювелирного искусства, в котором яркий изысканный дизайн воплощен в материалах высочайшего класса с тончайшей проработкой деталей.

    
Основные характеристики
Вага 8.84 г
Артикул REA030CQ
Колекція Hypnosis
Тип виробу Кільце
Матеріал
Проба Срібло 925°
Вставка 1
Тип Турквенит
Вставка 2
Тип Кварц
ДОДАТКОВА IНФОРМАЦIЯ
Покрытие Позолота, родирование
Опис вставок 1гол.турквенит, 3 кон.кварц - 1,68
Доставка
Ми доставляємо ваше замовлення по території України до будь-якого відділення Нової Пошти, а також до наших фірмових бутіків.
Оплата
Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом: карткою Visa/Mastercard, ApplePay, GooglePay, післяплатою і т.д.
Гарантія
Ми надаємо гарантію на наші прикраси протягом 6 місяців з моменту покупки, за умови дотримання всіх рекомендацій щодо догляду за виробами.
У 15 країнах
ЧЕХІЇ · СЛОВАКІЇ · ІТАЛІЇ · ІСПАНІЇ · УКРАЇНІ · БІЛОРУСІ · ·
КИТАЇ·ЯПОНІЇ · АРМЕНІЇ · ГРУЗІЇ · АЗЕРБАЙДЖАНІ · КАЗАХСТАНІ · МОНГОЛІЇ · ПОЛЬЩЇ
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×